Meist

Meie lehel saate osta kunstnik Kaie Šestakova-Karu maale ning tellida käsitsi tehtud kaarte kõikideks tähtpäevadeks. Samuti saate meie kaudu tellida oma üritusele elavat muusikat tunnustatud pianist Sven-Sander Šestakovi esituses.

On our page, you can purchase the paintings of artist Kaie Šestakova-Karu, and order hand-painted cards for every occasion. You can also hire the acclaimed pianist Sven-Sander Šestakov to perform at your event through contacting us.

Kaie Šestakova-Karu- Omanik, juhatuse liige, maalikunstnik

Telefon: 55584564

Email: maaljamuusika@gmail.com

Sündisin 16.dets. 1965a.Tallinnas.Alates 1968.a elan Tartus. 1985.a. lõpetasin Tartu Kunstikooli.1986 aastast esinen näitustel. Olen Kunstnike Liidu liige 2003 aastast, esinenud paljudel ühisnäitustel. Korduvalt olen teinud isiknäitusi.Viimane isiknäitus oli üleval 2017 aasta alguses. 1994-2009 töötasin teatris Vanemuine grimmeerijana. Üks paljudest teatriteemalistest näitustest oli üleval 2011a. Tallinnas Nokia kontsertimajas. Näitusi olen korraldanud ka välismaal ja paljud minu tööd on oma koha leidnud erakogudes.Kuna pärinen kunstnike perest ,olen osalenud paljudel perenäitustel. Suurim meie pere ühisnäitus oli 1997a. Tartu Kunstnike majas, kus olid esindatud minu ema Heli Šestakova, isa Jüri Šestakov ja vendade Boriss ja Jüri-Illimar Šestakov-Reinbergi tööd.Tähtis koht minu elus on värvidel ja just sellepärast iseloomustab minu töid suur värviküllus. Oli periood kus mulle meeldis maalida pastoosnelt ja oli ka aeg mil minu maalid olid enamuses tumedates toonides.Inspiratsiooni oma maalide loomiseks olen saanud näiteks oma koduaiast, lemmikloomadest, luulest, muusikast, teatrist.

Teil on võimalik tellida minult tähtpäevadeks maalitud kaarte, samuti maalin foto järgi portreesid ja mind on võimalik kutsuda oma üritusele joonistama portreid.

Enno Karu- Juhatuse liige

Telefon: 56921703

Ranno Lass- Juhatuse liige

56954597

Sven-Sander Šestakov- juhatuse liige, pianist

55584675

Email: maaljamuusika@gmail.com

Sündisin 1997 a Tartus. Klaverimänguga alustasin viieaastaselt Tartu I muusikakoolis, ning hiljem jätkasin Tartu Heino Elleri nim Muusikakoolis. Hetkel õpin Eesti Muusika -ja teatriakadeemias magistrantuuris. Olen edukalt osalenud nii vabariiklikel kui ka rahvusvahelistel konkurssidel, ning esinenud ERSO, Tallinna kammerorkestri, ning ansambli “Tel Avivi solistid” ees selliste dirigentidega nagu Kaspar Mänd, Olari Elts ja Andres Mustonen. 2018 a. võtsin osa telekonkursist “Klassikatähed”, kus jõudsin poolfinaali. Heliloominguga olen tegelenud aastast 2015, ning samuti osa võtnud mitmetest konkurssidest, millest võitnud olen 2018 a. Lustliku Klaveri noorte heliloojate konkursi.